Elke dag sterven – Luuk KoelmanVan de hand van columnist Luuk Koelman is een graphic novel over de Eerste Wereldoorlog verschenen: Elke dag sterven. Koelman, die zelf de verschillende slagvelden van de Grote Oorlog bezocht, is al jaren gefascineerd door (de waanzin van) de Eerste Wereldoorlog. De teksten in zijn graphic novel zijn gebaseerd op (en ontleend aan) persoonlijke herinneringen van personen die vochten en leden in de Eerste Wereldoorlog. “Niets is zomaar verzonnen”, aldus Koelman.
- ad -
Elke dag sterven is verkrijgbaar als paperback (216 pagina’s), maar ook beschikbaar voor tablet, telefoon en iPad. Bezoek hiervoor de website van de auteur.
De legende van het eiland Nagele: "De zee zal dit dorp verzwelgen. Jullie zullen je netten scheuren aan de zerken van de vrouwen en kinderen."Lees bericht »
Je zou Publius Sulpicius Quirinius een van de bekendste Romeinen aller tijden kunnen noemen. Hij wordt namelijk genoemd in het kerstverhaal, dat christenen over de hele wereld elk jaar weer aan elkaar vertellen.Lees bericht »
De uitvinding van de telescoop wordt vaak toegeschreven aan de Middelburgse lenzenslijper Hans Lippershey. In 1608 vroeg deze Zeeuw octrooi aan op een instrument ‘om verre te sien’Lees bericht »